System kolejkowy do zarządzania ruchem klientów - Q.-.matic

Innowacyjny system kolejkowy Profil naszej firmy na Facebook

FAQ: Dlaczego zmienić stary system kolejkowy na nowy?
FAQ (Najczęściej zadawane pytania) >Dlaczego zmienić stary system kolejkowy na nowy?
Co zyskam zmieniając system na oferowany przez QMS?
Co zyskam zmieniając system na oferowany przez QMS?

System Zarządzania Ruchem Klientów zwany systemem kolejkowym, jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.
1. Ekonomia czyli argument finansowy.


Zmniejszenie kosztów eksploatacji powoduje, że obsługa jednego klienta jest do 10 krotnie tańsza niż w innych systemach wykorzystujących dedykowane materiały eksploatacyjne. W skali roku przekłada się to na bardzo duże oszczędności: Koszt obsługi 1000 klientów to tylko 1,50 zł netto, podczas gdy w systemach konkurencyjnych będzie to około 20,00 zł netto.
2. Zaawansowane, rozbudowane oprogramowanie ale zoptymalizowane pod kątem niezawodności.


Powoduje, że usterkowość jest do 10 razy mniejsza co bardzo intensyfikuje oszczędności w dużych sieciach. Każdy sprzęt przez nas produkowany posiada unikalne cechy zapewniające mu z założenia wysoką jakość: wszelkie obudowy, elementy elektroniczne czy technologia ethernet zamiast usterkowego RS485 i 232, jak w przestarzałych systemach.3. Elastyczność i szybkość przy rozwoju oprogramowania kolejkowego.


Jest to szczególnie istotny argument jeśli oczekujecie Państwo dedykowanych rozwiązań do obsługi Państwa firmy.  Szczycimy się, że klient jest u nas traktowany wyjątkowo bo każda uwaga jest przez nas z szacunkiem analizowana. Jako przykład przedstawiamy referencje wystawione nam przez jeden z szerokiej listy urzędów -> dokument.4. Ceny wdrożeń są zdecydowanie niższe niż dla porównywalnych rozwiązań innych firm. 


Sami projektujemy i wykonujemy każdy element naszych systemów. Importujemy tylko niezbędne podzespoły i w Polsce odbywa się końcowy proces produkcji. Produkujemy biletomaty, wyświetlacze LED, sprzętowe multipady, elementy zasilające. Oprogramowanie to również nasza duma, powstaje w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Dlatego tak dobrze spełnia oczekiwania naszego rodzimego rynku.5.  Wysoka estetyka systemu.


Dla Naszych klientów jesteśmy gotowi dostarczyć dyspenser dedykowany, opracowany z poszanowaniem indywidualnych założeń graficznych lub architektonicznych.