O nas

/O nas
O nas 2017-07-30T09:43:55+00:00

WITAJ W Q-MEDIA SOLUTION

Q-Media Solution Sp. z o.o. jest polskim profesjonalnym producentem systemów kolejkowych.

Sami projektujemy i wykonujemy każdy element naszych systemów kierując się zasadą doboru najlepszych możliwych komponentów. Wyjątkowo nowoczesne biletomaty i specjalnie zaprojektowane wyświetlacze LED, z unikalną technologią multitekstu, w połączeniu z nieustająco rozwijanym oprogramowaniem powodują, że nasze rozwiązania znajdują NAJWIĘCEJ nabywców na polskim rynku. Spowodujemy, ze TWOJE BIURO obsługi będzie pracować efektywnie a Wasze osiągnięcia będą satysfakcjonujące.

OBSZARY NASZYCH ZAINTERESOWAŃ:

 • SYSTEMY KOLEJKOWE – wszechstronne rozwiązania

  System Zarządzania Kolejką jest rozwiązaniem, dzięki któremu można oddziaływać na wydajność pracy, jakość obsługi i ewentualnej sprzedaży usług lub produktów. Zyskujemy przede wszystkim: skrócenie czasu oczekiwania, skrócenie czasu administracji, zwiększoną ilość operacji, zwiększoną wydajność pracowników i zwiększone zadowolenie klienta. Na końcu uzyskujemy zwiększone dochody i opłacalność naszego przedsięwzięcia.

 • KONSULTING – w procesach obsługi klientów

  Oferujemy usługi konsultingowe, w celu głębokiej analizy danych historycznych oraz bieżących statystyk dostarczanych głównie przez system zarządzania kolejką. Głównym celem jest pomoc naszym klientom w zmniejszeniu kosztów i zwiększeniu wielkości sprzedaży lub poprawieniu efektywności pracy.

 • KIOSKI INFORMACYJNE – dla prezentacji i wydruku dowolnych informacji

  Usługi dostępne mogą być nawet całą dobę przez co pracownicy są zwolnieni z wielu rutynowych zadań, które przejmują maszyny. Kiosk jest unikalnym narzędziem reklamy wpływającym na pozytywny wizerunek firmy lub urzędu.

 • PROGRAMOWANIE 

  – tworzenie dowolnych projektów informatycznych

POZNAJ NASZYCH PRACOWNIKÓW

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to grupa ekspertów w swojej dziedzinie. Każdy z nas posiada niezbędne wykształcenie i doświadczenie. Poznaj nas.

NASZ ZESPÓŁ

NASZE DOŚWIADCZENIA:

 • 6 LAT NA RYNKU

  Zaczynaliśmy jako importerzy zagranicznych rozwiązań ale rozwijaliśmy się razem z Naszymi Klientami. Wspieraliśmy ich w każdej decyzji i w każdym pomyśle. Dzięki temu wszystkie nasze produkty są już teraz produkowane w POLSCE, przez POLSKICH pracowników.

 • KILKASET WDROŻEŃ

  Zaufało nam wiele firm i urzędów. Jesteśmy zarówno w dużych korporacjach, spółkach giełdowych, biurach obsługi klienta. W wielkich miastach i małych miejscowościach. Dla każdego znajdziemy u nas odpowiedni produkt.

 • KONTRAKTY O WARTOŚCI WIELU MILIONÓW ZŁOTYCH

  Co roku zwiększamy sprzedaż naszych systemów. Rozwijamy się i wciąż zdobywamy nowych Klientów.

 • TYLKO POLSKIE ROZWIĄZANIA

  Jesteśmy autonomiczni więc możemy spełniać nawet najbardziej wymyślne potrzeby. Modyfikacje oprogramowania lub integracje to dla nas pestka.

NASI KLIENCI

NASI KLIENCI

Zaufali nam różni ludzie: urzędnicy, lekarze, finansiści, logistycy, bankowcy, farmaceuci, mechanicy. Łączy ich jedno: nasza profesjonalna obsługa przez cały czas prowadzenia projektu.

NASI KLIENCI